Dieta Standard

Dieta standard zawiera 5 zbilansowanych posiłków. Dedykowana jest zarówno kobietom jak i mężczyznom chcącym rozpocząć swoją przygodę ze zmianą nawyków żywieniowych. Dieta standard to idealne rozwiązanie dla ludzi pracujących w biurach lub o umiarkowanej aktywności fizycznej. Dostarcza wszystkich niezbędnych makro i mikroskładników. Pomaga nam zredukować masę ciała lub utrzymać obecną sylwetkę jednocześnie dając nam przyjemność z jedzenia. Nasze menu przygotowane jest starannie przez szefa kuchni i dietetyka. Do wykonania posiłków używane są  świeże naturalne i niezetworzone produkty najwyższej jakości.

Wolisz inną dietę?

Zobacz wszystkie diety

Zmiana nawyków żywieniowych to bardzo często wyzwanie, z którym nie każdy daje sobie radę. Teraz jednak możesz osiągnąć sukces dzięki naszemu zdrowemu cateringowi dietetycznemu z dowozem na terenie Poznania. Odpowiednio zbilansowane przez specjalistów dania zapewnią Ci wystarczającą ilość składników odżywczych, by osiągnąć upragnioną wagę bez samodzielnego liczenia kalorii. W tej wersji mamy dla Ciebie 5 posiłków, a wszystkie przyrządziliśmy z użyciem najwyższej jakości składników.

Zdrowy catering dietetyczny - Dieta Standard

Oferowana w Royal Cook dieta pudełkowa Standard z dostawą w Poznaniu to elastyczny produkt dietetyczny, który można dostosować w zależności od potrzeb. Dodatkową zaletą jest oszczędność czasu. Zamiast stać w kolejkach, od teraz wolne chwile możesz przeznaczyć na przyjemności, a jedzenie samo znajdzie się pod Twoimi drzwiami!

Zdrowy catering pudełkowy z dowozem to także interesujące menu, które na pewno przypadnie Ci do gustu. Ciężko pracujemy, by dobrać smaki, tak aby każdy posiłek wnosił do Twojego jadłospisu powiew świeżości.

Dieta pudełkowa Standard z dowozem w Poznaniu

Jeśli mieszkasz w Poznaniu i prowadzisz bardzo pasywny tryb życia, całe dnie spędzając w biurze, to zdrowy catering dietetyczny z dowozem będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zniknie problem nadprogramowych kalorii, a Ty zauważysz wyraźną poprawę samopoczucia dzięki zbilansowanej ilości składników odżywczych w diecie Standard. Zajrzyj do kategorii "menu" i przekonaj się, że wybrane przez nas smakowe połączenia pudełkowych posiłków z dostawą to coś, czego nie będziesz żałować.