Dieta Wegetariańska

Dieta wegetariańska dostarcza 5 zbilansowanych posiłków. Z menu wykluczone jest mięso, które zostało zastąpione produktami roślinnymi lub białkowymi. Nasze pudełka wypełniają najwyższej jakości świeże produkty od lokalnych dostawców.  Urozmaicone i pełnowartościowe posiłki przygotuje dla Ciebie nasz kucharz dbający o smak i wygląd potraw.

Wolisz inną dietę?

Zobacz wszystkie diety

Wykluczyłeś ze swojego jadłospisu mięso? Zdecydowałeś się na dietę wegetariańską? Czy wiesz, jak i z czego przygotowywać posiłki, aby Twój organizm codzienne otrzymywał właściwą porcję wszystkich niezbędnych składników odżywczych? Czy masz na to czas przy codziennych obowiązkach domowych i zawodowych? Jeśli nie, może najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z proponowanego przez nas cateringu w Poznaniu?

Najlepsi dietetycy i kucharze każdego dnia komponować będą menu, które zapewni Ci odpowiednią ilość minerałów, witamin oraz innych związków organicznych. W jadłospisie znajdą się m.in. warzywa oraz inne produkty takie jak np. różnego rodzaju kasze, nabiał czy pełne ziarna zbóż. W diecie wegetariańskiej nie zabraknie także roślin strączkowych, pestek czy orzechów. Zapewnimy Ci potrawy w zdrowym stylu, aby Twoje samopoczucie każdego dnia było coraz lepsze.

Jeśli decydujesz się na bezmięsne i bezrybne menu, bo chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów, pomożemy Ci w tym! Dzięki temu, że będziesz się dobrze odżywiać, jest to możliwe!

Catering wegetariański Poznań

Gwarantujemy, że wybierając nasz catering wegetariański, Twój jadłospis nie będzie nudny albo niesmaczny. Zadbamy o to, aby Twoja dieta była codziennie urozmaicona. Możemy Ci zaproponować zarówno posiłki przygotowane na bazie Twoich ulubionych produktów, jak i wiele potraw, których być może nie miałeś jeszcze okazji spróbować. Naszym dietetykom i kucharzom nie brakuje pomysłów na najróżniejsze wariacje kulinarne. Obojętnie na jaką opcję się zdecydujesz wszystko to, co pojawi się na Twoim talerzu, będzie zawsze przynosiło korzyści dla Twojego zdrowia.

Ze szczelnie zamkniętych pudełek prosto w Twoje ręce trafi pełnowartościowe jedzenie. Wybierz wariant, w jakim chcesz je otrzymywać – czy codziennie, ile posiłków, jaka ma być ich kaloryczność. Na podstawie tych i innych informacji stworzymy dla Ciebie spersonalizowaną dietę wegetariańską. Odejdzie Ci kwestia zakupów, codziennego wymyślania menu, przyrządzania dań i zmywania. Oferowany przez nas catering w Poznaniu to bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko dla zapracowanych.

Dieta wegetariańska pudełkowa

Dlaczego warto zdecydować się na dietę wegetariańską? Taki styl życia z pewnością wpłynie korzystnie na Twoje zdrowie i samopoczucie. Specjaliści przekonują, że możesz się w ten sposób uchronić się przed wieloma chorobami m.in. układu sercowo-naczyniowego, cukrzycy czy nowotworów. Skorzysta na tym również Twoja sylwetka oraz cera! W diecie wege znajduje się bowiem mało cholesterolu, cukrów prostych oraz sodu. Jest bogata w błonnik pokarmowy oraz proporcjonalnie dobrane węglowodany, tłuszcze oraz kwasy tłuszczowe (mało nienasyconych i dużo wielonasyconych).

Aby jednak dieta wegetariańska była optymalna dla Twojego organizmu, musi zostać odpowiednio przemyślana, przeliczona kalorycznie oraz skomponowana. Wszystko to po to, aby nie wystąpiły żadne niedobory białka, żelaza, wapnia, cynku i innych cennych składników. Z naszej strony możesz liczyć na profesjonalnie opracowany jadłospis i catering wegetariański dowieziony pod każdym wskazany przez Ciebie adres na terenie Poznania.