Lunch Box

Lunch Box od RoyalCook już za 29,90zł za dzień!

Nie potrzebujesz zamawiać 5-posiłkowego cateringu dietetycznego?

Nie masz czasu na przygotowywanie posiłków do pracy biura lub na uczelnie?

Masz dość kanapek lub szybkich przekąsek?

Lunch Box to idealny zestaw dla Ciebie!

Skomponowany został z dwóch posiłków:

 

* Zbilansowanego obiadu w wersji Standard / Wegetariańskiej / Wegetariańskiej z rybami *

* Podwieczorku *

 

Pojemniki cateringowe są szczelnie zgrzane, pakowane w ekologiczne papierowe torby.

 

Koszt jednego zestawu to jedynie 29,90 zł

 

Jest to świetne rozwiązanie dla osób chcących utrzymywać zdrowe nawyki żywieniowe oraz dla tych, którzy nie mają czasu przygotowywać posiłków w domu.

Nie będziesz musiał już myśleć co zjesz w pracy, domu czy na uczelni 🙂

Dzięki dobrze skomponowanym posiłkom zmienimy Twoje nawyki żywieniowe oraz sprawimy, że będziesz miał energię na cały dzień!

Oferta Catering Box bardzo dobrze sprawdzi się również dla pracowników Twojej firmy, na eventy czy do biurowców.

*Dostawa Box’ów dietetycznych na terenie Poznania, Swarzędza, Lubonia, Bogucina, Komornik, Plewisk, Suchego Lasu, Rokietnicy, Przeźmierowa odbywa się w godzinach wieczornych dnia poprzedzającego. Przy zamówieniach firmowych możliwość uzgodnienia godzin dostaw*

Zamówienia można składać:
Poprzez naszą stronę internetową klikając w zakładkę : ZAMÓW KRÓLEWSKĄ DIETĘ
Telefonicznie730 893 411
Mailowo : kontakt@royalcook.pl

Catering dietetyczny do pracy Poznań

Rano brakuje Ci chwili na zjedzenie normalnego śniadania, w pracy szkoda Ci czasu na lunch, a kiedy wracasz do domu, to nie masz już siły, żeby przyrządzić sobie coś konkretnego do jedzenia? Na dłuższą metę nie jest to zdrowe rozwiązanie. Zadbaj z naszą pomocą o to, aby zjeść coś smacznego i pełnowartościowego w pracy! Codziennie do Twojej firmy możemy dostarczać pożywny catering dietetyczny. Proponujemy Ci różne jadłospisy. Dojedziemy w każde miejsce, abyś mógł otrzymać zestaw przygotowany ze świeżych produktów najwyższej jakości, który dostarczy Ci niezbędnych składników odżywczych oraz zagwarantuje poziom energii na cały dzień!

W ten sposób pomożemy Ci również kształtować nawyk zdrowego i regularnego jedzenia! To bardzo cenne, zwłaszcza jeśli marzysz o tym, aby schudnąć, poprawić sylwetkę czy po prostu czuć się zdecydowanie lepiej na co dzień.

Nie zwlekaj więc z decyzją i skorzystaj z naszego cateringu dietetycznego do pracy w Poznaniu lub jego okolicach! Postaw sobie zdrowe wyzwanie! Możesz najpierw przetestować nasze propozycje, aby znaleźć dla siebie optymalny wariant diety!