O nas

Zasmakuj w cateringu dietetycznym, który dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb i będziemy Cię traktować tak, jak na to zasługujesz – po królewsku.

Nasze dania pozwolą Ci czuć się po królewsku każdego dnia, bo nie tylko dokładamy starań, żeby nasze pomysły na jedzenie były zdrowe i zbilansowane pod kątem Twoich potrzeb, ale także – żeby za każdym razem zaskakiwały bogactwem smaków.

Poznaj nasz główny zespół

Damian - Właściciel

Łukasz - Szef Kuchni

Kasia - Biuro Obsługi Klienta

Damian - Właściciel

Łukasz - Szef Kuchni

Kasia - Biuro Obsługi Klienta

Nowość!

Eko pudełka!

Zastanawiasz się w jakich pojemnikach trafia pod Twoje drzwi nasz Catering Dietetyczny?

(Opcja dodatkowa płatna – 5zł/dzień)

Pojemniki z trzciny cukrowej w 100% ekologiczne wytworzone z roślin

Pojemniki, które używamy w RoyalCook wykonane z trzciny cukrowej są przyjaznym środowisku rozwiązaniem dla firm cateringowych oferujących dowóz tzw. diet pudełkowych. Ekologiczne pudełka nadają się do mrożenia (-20ºC), podgrzewania w piekarniku (do 120°C) oraz kuchence mikrofalowej (750W do 3min, do 120C). Oprócz odporności na wysokie temperatury dzięki powłoce nie przemakają w wyniku działania tłuszczów i cieczy zawartych w żywności, dlatego można je używać do każdego dania zarówno na ciepło jak i na zimno.

Najważniejsze cechy pojemnika

Biodegradowalny
Kompostowalny
Ekologiczny
Odporny na przeciekanie w ograniczonych warunkach
W pełni bezpieczny dla zdrowia
W 100% z odnawialnych surowców

(Opcja dodatkowo płatna 0,70zł)

Ekologiczne drewniane Sztućce

Ekologiczny zestaw sztućców z drewna – widelec, nóż i łyżka wraz z serwetką. Nadają się do wszelkich posiłków – zarówno zimnych jak i ciepłych. Wytrzymują zakres temperatur od -20°C do 85°C. Produkt wykonany w całości z drewna, a więc rozłoży się nawet w przydomowym kompostowniku!

Papierowe Torby

Nasze torby w cateringu dietetycznym nie są foliowane i w całości wykonane są papieru. Do tego możesz je wykorzystywać ponownie do innych celów. Wyrzucamy je do niebieskiego pojemnika na papier.

Folia do zgrzewu

Oderwaną folie do zgrzewu wrzucamy do żółtego kontenera lub innego odpowiedniego na tworzywa sztuczne. Po zjedzeniu oraz opróżnieniu pojemnika z resztek posiłku umieszczamy takie opakowanie w kontenerze przeznaczonym na odpady zmieszane.

Białe Pojemniki PP

Biały plastik przy dobrej segregacji ma największą szansę na drugie życie, jest najłatwiej rozpoznawany przez maszyny wykorzystywane w sortowniach. Rozkład PP jest ekologiczny, nie tworzy odpadów oraz niebezpiecznych gazów. Produkcja tworzywa PP charakteryzuje się najniższą emisją dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych substancji. W porównaniu z innymi tworzywami sztucznym jest to „najczystszy” polimer. 5 – PP – to polipropylen wielokrotnego użytku. Często używany do produkcji opakowań do żywności. Razem z HDPE (plastik oznaczony symbolem 2) uznawany jest za jeden z najbezpieczniejszych dla naszego zdrowia plastików.