Cennik

Dieta pudełkowa to bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko dla osób, które nie mają czasu na codzienne szykowanie sobie posiłków do pracy czy gotowanie w domu. To także sposób na to, aby pozbyć się nadprogramowych kilogramów, zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę czy rekompensować organizmowi w odpowiedni sposób utracone podczas wysiłku fizycznego kalorie oraz związki organiczne.

Codziennie pod Twoje drzwi może trafiać optymalnie skalkulowane jedzenie, dzięki któremu zrealizujesz sobie założony cel życiowy, zdrowotny lub sportowy. Zdecyduj, jaką chcesz zamówić dietę, z ilu posiłków dziennie ma się ona składać oraz przez ile dni w tygodniu chcesz je otrzymywać. Przy minimalnym wysiłku możesz zmienić swój sposób odżywiania na bardziej wartościowy i zgodny ze swoimi kulinarnymi preferencjami. Nasi dietetycy i kucharze zadbają o to, aby przygotowane potrawy były urozmaicone i smaczne.

Podany przez nas cennik za catering dietetyczny dostarczany w Poznaniu zawiera przykładowe warianty kaloryczne, ceny za każdy dzień oraz dzień próby. Masz możliwość wypróbowania, czy nasze jedzenie odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom oraz Twojemu smakowi.

Cena zależna od Twojego zapotrzebowania

Ile kosztuje catering dietetyczny w Poznaniu? Ceny podane w cenniku zależne są od kilku czynników. Do nich należy m.in.:

  • liczba posiłków na dzień,
  • liczba dni, w jakich dostarczane jest jedzenie,
  • rodzaj diety – nisko czy wysokokaloryczna, specjalistyczna,
  • długość okresu trwania umowy.

Ostatecznie więc koszt ustalany jest indywidualnie.

Jeśli nie chcesz jeść w przypadkowych miejscach i o różnych porach, to może warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem? Składasz zamówienie, a my realizujemy dla Ciebie, dostosowując dowóz cateringu dietetycznego do czasu i miejsca w Poznaniu, które Ci odpowiadają. W ten sposób trzymasz się pewnego dietetycznego reżimu i masz kontrolę nad tym, co jesz. Zyskujesz menu pełne wartościowych i świeżych produktów, których kaloryczność jest dostosowana do potrzeb Twojego organizmu i stylu życia, jaki prowadzisz.

 

Cennik konkretnej diety znajdziesz wybierając ją z menu strony.