Dieta Sport

Catering sportowy zapewnia organizmowi wszystkie niezbędne wartości odżywcze podczas wykonywania dużego wysiłku. Pełnowartościowe oraz urozmaicone i smaczne posiłki naszej diety pozwolą Ci zwiększyć efekty ciężkich treningów. Posiłki rozpisane przez dietetyka wykonujemy z najlepszej jakości mięs oraz świeżych warzyw z certyfikatami. Przekonaj się sam!

Cennik diety sportowej

Kcal
do 13 dni
od 14 dni
od 21 dni
od 28 dni
Zestaw próbny
2500
68.9 PLN
67.9 PLN
65.9 PLN
63.9 PLN
53 PLN
3000
69.9 PLN
68.9 PLN
66.9 PLN
64.9 PLN
56 PLN
3500
74.9 PLN
73.9 PLN
71.9 PLN
69.9 PLN
60 PLN

Wolisz inną dietę?

Dieta Standard
Dieta standard to idealne rozwiązanie dla ludzi pracujących w biurach lub o umiarkowanej aktywności fizycznej.
Dieta Wegetariańska
Z menu diety wegetariańskiej wykluczone jest mięso, które zostało zastąpione produktami roślinnymi lub białkowymi.
Dieta Wegetariańska + Ryby
Z menu diety wegetariańskiej + ryby wykluczone jest mięso, które zostało zastąpione rybami, produktami roślinnymi lub białkowymi.
Dieta Standard
Dieta standard to idealne rozwiązanie dla ludzi pracujących w biurach lub o umiarkowanej aktywności fizycznej.
Dieta Wegetariańska
Z menu diety wegetariańskiej wykluczone jest mięso, które zostało zastąpione produktami roślinnymi lub białkowymi.
Dieta Wegetariańska + Ryby
Z menu diety wegetariańskiej + ryby wykluczone jest mięso, które zostało zastąpione rybami, produktami roślinnymi lub białkowymi.
Dieta z Niską Zawartością Glutenu
W diecie z niską zawartością glutenu- ograniczono szczególny rodzaj białka, który może powodować dolegliwości ze strony układu pokarmowego.
Dieta Trzy Posiłki Wege
Z menu diety Trzy Posiłki Wege wykluczone jest mięso, które zostało zastąpione produktami roślinnymi lub białkowymi.

Nie wiesz ile kalorii powinna mieć Twoja dieta?

Dobranie wielkości diety jest bardzo ważne, dlatego udostępniamy Ci nasz kalkulator:

Dieta Sport – optymalne żywienie dla zdrowia i najlepszych wyników

Osoby, które lubią na co dzień aktywność fizyczną, uprawiają amatorsko lub zawodowo jakąś dyscyplinę sportową, potrzebują odpowiednio zbilansowanej diety. Niektórym zależy na tym, aby zwiększyć masę mięśniową czy ukształtować sylwetkę, a innym, aby zredukować tkankę tłuszczową lub po prostu równocześnie zdrowo się odżywiać.

Sport to dla wielu osób pasja, bez której nie wyobrażają sobie codzienności. Przy takim trybie życia właściwie ułożona dieta pudełkowa dla sportowców jest doskonałym uzupełnieniem treningów. Dotyczy to również Ciebie? W takim razie zapewne wiesz, że powinny znaleźć się w niej składniki odżywcze i witaminy, które potrzebne będą Twojemu organizmowi do odbudowy po wysiłku i dalszego, energicznego działania.

Głównym elementem powinno być białko pod różnymi postaciami. Wpływa ono pozytywnie na tkankę mięśniową (która dzięki temu szybko się regeneruje) i pozwala przyspieszyć powrót do formy sprzed intensywnego wysiłku.

Jeśli nie masz pomysłów na catering dietetyczny sportowy, możesz skorzystać z pomocy specjalistów takich jak my!

Catering dietetyczny dla sportowców – skuteczne wsparcie Twoich treningów

Jak poradzić sobie na co dzień z obowiązkami zawodowymi, domowymi, realizacją sportowej pasji i jeszcze przygotowywaniem zdrowych posiłków? W tej ostatniej czynności chętnie Cię wyręczymy! Zajmiemy się przyrządzaniem pełnowartościowych oraz niskotłuszczowych dań ze świeżych, nieprzetworzonych składników.

Możemy zaproponować Ci profesjonalny catering dietetyczny dla sportowców. Gwarantujemy każdego dnia zdrowe i odpowiednio skomponowane produkty, które wpiszą się w Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Przygotowane z nich posiłki nie tylko dobrze smakują, ale i dostarczają wszystkiego, czego potrzebujesz, aby mieć energię na kolejny trening.

Catering dla sportowców to jadłospis, w którym nie brakuje świeżych warzyw, owoców, różnych rodzajów mięsa, ryb, pełnoziarnistego pieczywa, produktów mlecznych i jaj. Dieta bogata jest również w składniki mineralne, witaminy oraz ma wysoką zawartość węglowodanów, z których mięśnie czerpią energię do intensywnych ćwiczeń. Tych ostatnich związków organicznych możesz mieć mniej, jeśli chcesz zredukować tkankę mięśniową i uzyskać estetyczną, atletyczną sylwetkę. Gwarantujemy, że każdy posiłek będzie urozmaicony i przypadnie Ci do gustu pod względem smaku!

Dieta pudełkowa dla sportowców – zbilansowane posiłki dla Twojej kondycji

Chcesz mieć pewność, że zdrowo się odżywiasz? Zaufaj nam! Doświadczeni specjaliści opracują dla Ciebie indywidualną dietę, a znajdujące się w niej potrawy przygotują najlepsi kucharze.

Bez względu na to, o której godzinie zaczyna się Twój sportowy dzień, dostarczymy Ci catering sportowy o umówionej porze pod same drzwi. Zdecyduj, jak i kiedy korzystasz z diety!

W zależności od tego, ile wybierzesz sobie posiłków, w każdym pudełku znajdziesz wartościowe dania. Odpowiednie proporcje wszystkich składników pomogą Ci uzyskać założone na siłowni efekty oraz odzyskać siły po ciężko przepracowanym treningu.

Pamiętaj, że wymarzony efekt uzyskasz, łącząc trening oraz dietę dedykowaną sportowcom. To przepis na Twój sukces! Dzięki temu zapewnisz sobie doskonałe warunki do fizycznego rozwoju!

Chcesz być w świetnej formie? Dobrze zbilansowana dieta dla sportowców to podstawa! Zamów gotowe posiłki dla sportowców i zyskaj więcej czasu na trening!

Catering dietetyczny sport i inne diety pudełkowe od Royal Cook

Royal Cook to zdrowy catering dietetyczny, który dostarcza różne diety pudełkowe, np.:

Postaw na indywidualny plan żywieniowy opracowany przez doświadczonego dietetyka i zamów smaczne i zdrowe posiłki od Royal Cook!